Jesteśmy z Wami już od dekady! 10 rocznica Ciążowy.pl

Rozwiewamy wątpliwości i obawy. Doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Wspieramy w trudnych momentach i jesteśmy obok w najpiękniejszych.

Tort urodzinowy


Podziel się na


Towarzyszymy Wam w pierwszych chwilach rodzicielstwa już od 10-ciu lat!

Liczba portali parentingowych rośnie z roku na rok. I trudno się dziwić – przyszli rodzice oraz rodzice małych dzieci uchodzą za jedną z najbardziej aktywnych internetowych społeczności. Nowe serwisy pojawiają się w sieci i znikają, przegrywając z silniejszymi, bardziej rozbudowanymi i funkcjonalnymi. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że portal Ciążowy.pl istnieje nieprzerwanie już od – 10 lat! Tak, nasz serwis powstał w czasie, kiedy portali parentingowych była w sieci zaledwie garstka. I istnieje nadal, ciesząc się niesłabnącą popularnością i z dnia na dzień gromadząc coraz większą liczbę użytkowników. To dzięki Wam – wiernym Czytelnikom, którzy nam zaufali. I ufają do dzisiaj.

To dzięki Wam nasze istnienie ma sens!

Wiemy, że część z Was towarzyszy nam od początku naszego istnienia – to u nas rozwiewaliście pierwsze wątpliwości dotyczące pielęgnacji swojego maleństwa, to z nami konsultowaliście jego rozwój. Jest nam niezwykle miło, że śledzicie nas nadal – często wychowując kolejne już pociechy. To dla nas dowód ogromnego zaufania, ale także tego, że nasze działanie ma sens. To właśnie Wy motywujecie nas do dalszej pracy i rozwoju, zachęcacie do poszerzania swojego zasięgu i funkcjonalności – wiemy, że nie możemy Was zawieść i chcemy dawać Wam od siebie jeszcze więcej.

Równie ważni jesteście dla nas Wy, którzy dołączacie do nas każdego dnia – na różnych etapach swojego rodzicielstwa. Niektórzy z Was szukają u nas wsparcia w pierwszych tygodniach ciąży, inni poszukują porady, dotyczącej wychowania dziecka. Wiele osób dołącza do serwisu jeszcze na etapie starań o dziecko. Niezmiernie nas cieszy, że zdecydowana większość z Was już z nami zostaje – śledząc kolejne nasze artykuły i udzielając się w naszych mediach społecznościowych. To dla nas sygnał, że możemy być dla Was realną pomocą – że widzicie w nas nie tylko doraźne wsparcie, ale prawdziwego przyjaciela, którego można poradzić się w trudnych momentach. A takich, jak wiemy, rodzicielstwo niesie na swojej drodze niemało.

Tort urodzinowy

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziękujemy. Za to, że z nami jesteście, a dowód Waszego istnienia to nie tylko liczba zarejestrowanych na forum użytkowników czy podniesionych w górę kciuków na naszym fanpage’u na Facebooku. O tym, że JESTEŚCIE naprawdę, przekonujemy się każdego dnia: z Waszych komentarzy, polubień i udostępnień w mediach społecznościowych, a także ze spływających na naszą skrzynkę wiadomości prywatnych – próśb o radę, podziękowań za wsparcie czy zwykłych pozdrowień.

Cieszymy się, że jesteśmy dla Was wiarygodni. A tego możemy być pewni – zaufaliście nam przecież i powierzyliście swój największy skarb: pozwoliliście w pewnym stopniu uczestniczyć w wychowaniu swojego dziecka. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by nie stracić Waszego zaufania i lojalności, by dawać Wam od siebie jeszcze więcej.

Ciążowy się zmienia

Z okazji 10. rocznicy naszego istnienia powitaliśmy Was w nowej odsłonie. Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad gruntownym redesignem portalu. Przygotowaliśmy szereg udogodnień, które zapewnią Wam łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do naszych treści i narzędzi. Wierzymy, że nowa strona zapewni Wam znacznie wygodniejszą nawigację i pozwoli na jeszcze sprawniejszą komunikację z nami.

Nadal będziemy robić wszystko, by dostarczane przez nas treści były rzetelne, wiarygodne i obiektywne. Byście zawsze znajdowali u nas odpowiedź na nurtujące Was pytania albo przynajmniej wsparcie w trudniejszych momentach tej wspaniałej przygody, jaką jest macierzyństwo i ojcostwo.