Kasia Sokołowska. Wiek dzieci

Jurorka „Top Model” dołączyła do grona celebrytek, które zdecydowały się na macierzyństwo po 40. roku życia. Kasia Sokołowska – ile ma dzieci obecnie i jak się odnajduje w roli matki?

kasia sokołowska dzieci imię


Podziel się na


W przypadku osoby jak Kasia Sokołowska dzieci nie były czymś, czego każdy mógł się spodziewać. Dlatego kiedy w lipcu ubiegłego roku celebrytka została matką, temat zelektryzował media. Znana i lubiana jurorka polskiej edycji „Top Model” dołączyła do grona celebrytek, które zdecydowały się na macierzyństwo po 40. roku życia. Kasia Sokołowska – ile ma dzieci obecnie i jak się odnajduje w roli matki?

Katarzyna Sokołowska zyskała rozpoznawalność dzięki udziale w polskiej edycji znanego programu „Top Model”, gdzie występowała w charakterze jurorki. Warto jednak zaznaczyć, że w świecie modowym była popularna już wcześniej. Najpierw za sprawą kariery modelki, potem zaś – po zejściu z wybiegów – dzięki reżyserowaniu pokazów modowych. Trudno jednak ukrywać, że to właśnie program TVN-u pozwolił jej zdobyć rozgłos, popularność i sympatię widzów, którą może cieszyć się do dzisiaj.

Kasia Sokołowska i późna ciąża

Nic dziwnego, że również życie prywatne celebrytki bywa obiektem zainteresowania mediów. A stało się o nim szczególnie głośno w ubiegłym roku, kiedy to Sokołowska obwieściła światu, że spodziewa się dziecka. I nie byłoby w tym zapewne nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że celebrytka podzieliła się tą radosną wieścią niedługo po swoich 49 urodzinach. W przypadku osoby takiej jak Kasia Sokołowska dzieci nie były więc czymś, czego każdy mógł się spodziewać. Mimo, że celebrytka od kilku lat pozostaje w szczęśliwym związku z niewiele starszym od siebie Arturem Kozieją.

Przyszła mama nie ukrywała radości z czekającego ją wyzwania, ale nie kryła też, że ciąża dla niej samej jest swego rodzaju zaskoczeniem. Świadczy o tym chociażby pełen emocji wpis:

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze

Wynika z tego jasno, że Kasia Sokołowska dzieci pragnęła posiadać, ale biorąc pod uwagę swój dojrzały wiek, nie była pewna czy uda jej się zrealizować swoje macierzyńskie plany.

Kasia Sokołowska – dzieci

Kasia Sokołowska została matką w lipcu ubiegłego roku, o czym dowiedzieliśmy się za sprawą mediów. Gwiazda niedługo później potwierdziła tę radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie, publikując urocze zdjęcie maleńkich stóp. I choć – jak twierdzi sama Kasia Sokołowska dzieci potrafią przewartościować dotychczasowe priorytety,  a pogodzenie życia zawodowego z macierzyństwem to ogromne wyzwanie, młoda mama postanowiła je podjąć. Mimo, że skupiła się w pierwszej kolejności na macierzyństwie, nie wycofała się zupełnie z branży modowej.

Jak podkreśla Kasia Sokołowska dzieci zawsze są dla matki najważniejsze, ale powrót do aktywności zawodowej również jest istotny. Pozwala kobietom budować własną tożsamość i odnosić swoje osobiste sukcesy, co daje jeszcze większą satysfakcję i poczucie spełnienia. Zauważa też, że w łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową przydaje się dobra organizacja oraz umiejętność dokonywania trudnych wyborów. Jak widać, jej samej tej organizacji nie brakuje.

kasia sokołowska późna ciąża

Kasia Sokołowska – wiek dzieci

Choć Kasia Sokołowska chętnie opowiada o swoich macierzyńskich doświadczeniach, rzadko pokazuje w mediach twarz synka. Chłopiec ma obecnie nieco ponad rok – w połowie lipca świętował swoje pierwsze urodziny. Przy tej okazji dumna mama zdecydowała się zrobić wyjątek i opublikować na swoim Instagramie urocze zdjęcie. Na fotografii widzimy małego chłopca, który delektuje się truskawkami. Pod umazaną owocami buźką od razu pojawiła się lawina komentarzy i życzeń – zarówno od kolegów z branży, jak i od fanów Sokołowskiej.

Choć jest to pierwsze i jak na razie jedyne dziecko celebrytki, warto zaznaczyć, że chłopiec ma już rodzeństwo. Mowa o dwóch przybranych siostrach – bliźniaczkach:

  • Julii
  • Viktorii.

To córki Artura Koziei – partnera Sokołowskiej, których mężczyzna doczekał się w poprzednim związku. Obecnie siostry są już dorosłe – w bieżącym roku kończą 20 lat – i choć często odwiedzają Polskę, na stałe mieszkają i uczą się za granicą. Z tego, co mówią ich bliscy, dziewczyny bardzo szybko zaakceptowały nową partnerkę ojca oraz swojego przybranego brata. Jak podkreśla także sama Kasia Sokołowska dzieci dobrze na siebie zareagowały, a relacje panujące w rodzinie są bardzo przyjazne.

Kasia Sokołowska dzieci – imię

Synek Kasia Sokołowskiej otrzymał dość rzadkie imiona – Ivo Lew. Choć to pierwsze bywa nadawane w Polsce, najczęściej rodzice wybierają jego bardziej spolszczoną wersję (Iwo) – pisownia przez v sprawia, że imię nabiera jeszcze większej oryginalności. O tym, jak para zdecydowała się nazwać synka, mogliśmy się dowiedzieć za sprawą Marcina Tyszki, który – być może nieświadomie – zdradził plany swojej koleżanki z branży. W czasie konferencji prasowej TVN–u Tyszka zapytany przez reporterkę, co myśli o wyborze Sokołowskiej, zdradził nie tylko swoją opinię, ale także – samo imię. Przyznał, że wybór bardzo mu się podoba, choć osobiście uważa, że chłopiec powinien mieć na imię Tysio, po wujku.

Co ciekawe, nie tylko Sokołowska zdecydowała się nadać swojemu dziecku oryginalne imię – w tym kierunku idzie ostatnio wielu celebrytów. Dla przykładu na taki krok zdecydowała się:

  • Joanna Opozda (synek Vincent),
  • Katarzyna Skrzynecka (córka Alikii Ili),
  • Lara Gessler (córka Nena)
  • czy Maciej Maleńczuk (córki Rita, Elma i Irma).

Jak widać na przykładzie osób takich jak Kasia Sokołowska dzieci wyzwalają w rodzicach spore pokłady kreatywności!

Zdjęcia w artykule pochodzą z banku zdjęć i nie przedstawiają dziecka Katarzyny Sokołowskiej.