Katarzyna Sokołowska. Ciąża zmieniła jej wygląd

Katarzyna Sokołowska – ciąża. Katarzyna Sokołowska – ile ma dzieci i jak zmieniło się jej ciało po ciąży?

Katarzyna Sokołowska urodziła


Podziel się na


W połowie lipca ubiegłego roku media poinformowały, że Katarzyna Sokołowska urodziła dziecko tuż przed pięćdziesiątką. Dzisiaj jest mamą rocznego Iva, który stał się dla niej całym światem, a życie zawodowe przesunęła na dalszy plan. Co jeszcze wiemy o późnym macierzyństwie znanej w świecie mody celebrytki? Katarzyna Sokołowska – ile ma dzieci i jak zmieniło się jej ciało po ciąży?

Katarzyna Sokołowska – czy ma dzieci?

Katarzyna Sokołowska to osoba niezwykle popularna w świecie modowym. Po zakończeniu kariery modelki zajęła się reżyserowaniem pokazów mody, a po nawiązaniu współpracy z TVN została jurorką polskiej edycji „Top Model”. To właśnie ten program dał jej niezwykłą popularność i pozwolił zdobyć sympatię widzów. Choć kariera Sokołowskiej rozwijała się dość prężnie, w życiu prywatnym nie układało jej się najlepiej. Z obecnym partnerem, 53-letnim Arturem Kozieją, związała się dopiero po czterdziestce. To właśnie z nim postanowiła ułożyć sobie życie i – jak się okazuje – założyć rodzinę. Jednak – z racji dojrzałego wieku celebrytki, mało kto podejrzewał, że zdąży ona jeszcze zostać matką.

Katarzyna Sokołowska – wiek dzieci

Katarzyna Sokołowska urodziła swoje pierwsze dziecku w lipcu ubiegłego roku, mając wówczas 49 lat. Synek otrzymał imię Ivo. I choć jest to jedyne dziecko sympatycznej celebrytki, chłopiec ma już rodzeństwo – dwie przybrane siostry. Partner jurorki „Top model” ma dwie córki z poprzedniego związku. Bliźniaczki:

  • Julia
  • Wiktoria

w bieżącym roku kończą 20 lat. Dziś szczęśliwa mama chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. I choć przez jakiś czas nie zdecydowała się opublikować wizerunku swojej pociechy, z czasem zaprezentowała także twarz chłopca. Mały Ivo w lipcu tego roku skończy roczek i niewątpliwie jest prawdziwym oczkiem w głowie mamusi.

Katarzyna Sokołowska – ciąża

W przypadku osób takich jak Katarzyna Sokołowska ciąża w późnym wieku nie była wyborem – celebrytka nie ukrywa, że wcześniej starała się o dziecko, ale próby zajścia w ciążę kończyły się niepowodzeniem. Przyznaje, że ma też na swoim koncie poronienie. Właśnie po tym doświadczeniu zdecydowała się skorzystać z zapłodnienia pozaustrojowego. To in vitro dało jej szansę na spełnienie marzeń o dziecku, a także tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa – świadomość, że może chronić swoją ciążę już od pierwszej minuty i dbać o jej przebieg najlepiej jak potrafi.

Późne macierzyństwo coraz powszechniejsze

Warto dodać, że nie tylko Katarzyna Sokołowska urodziła dziecko po czterdziestym roku życia. Na późne macierzyństwo decyduje się obecnie coraz więcej kobiet, także tych znanych z ekranu czy estrady. Wśród polskich celebrytek, które zostały mamą po czterdziestce można wskazać chociażby:

  • Małgorzatę Kożuchowską
  • Katarzynę Wrankę
  • Agnieszkę Maciąg
  • czy Justynę Steczkowską.

W bardzo podobnym wieku co Katarzyna Sokołowska urodziła dziecko także Weronika Marczuk, znana w Polsce aktorka pochodzenia ukraińskiego. Była żona Cezarego Pazury przywitała na świecie swoją pierwszą córkę właśnie w wieku 49 lat.

Katarzyna Sokołowska kiedy urodziła

Katarzyna Sokołowska. Dzieci i macierzyństwo

Katarzyna Sokołowska, kiedy urodziła synka, skupiła się w pierwszej kolejności na macierzyństwie. I choć wcześniej prowadziła bardzo intensywne życie zawodowe, jak sama przyznaje, pogodzenie macierzyństwa z pracą okazało się niezwykle trudne. Z racji tego, że na pierwszym miejscu zawsze stawia dziecko, często musi rezygnować z zawodowych wyzwań. Jak więc pokazuje Katarzyna Sokołowska dzieci potrafią przewartościować dotychczasowe priorytety i skierować nasze myślenie na zupełnie inne tory.

Celebrytka stara się jednak nie wycofywać z branży zupełnie, bo praca zawsze była ważną częścią jej życia, która nadawała mu sens i przynosiła tak potrzebną satysfakcję. Świadomie redukuje ilość branych na siebie obowiązków w taki sposób, by praca zawodowa nie wpływała negatywnie na jej relację z dzieckiem. W ostatnim czasie Sokołowska wraz z rodziną zdecydowała się na urlop za granicą, zaś po powrocie ogłosiła, że zabiera się za swoje ciało.

Katarzyna Sokołowska – ciało po ciąży

Bo chociaż świeżo upieczona mama szybko wróciła do poprzedniej formy i zachwycała niesamowitą figurą krótko po porodzie, nie ukrywa, że ciąża dość mocno dała się jej ciału we znaki. By temu zaradzić postanowiła skorzystać z pomocy znajomej kliniki medycyny estetycznej.

Choć nie zdradziła, jakie zabiegi wybrała, można podejrzewać, że zdecydowała się m.in. na znany i lubiany zabieg HIFU. Chodzi tu o technologię wykorzystującą wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe, które sprawdzają się w terapiach odmładzających, regenerujących, a także wyszczuplających sylwetkę. Ultradźwięki pobudzają też naturalne procesy regeneracyjne, powodując wzmożoną produkcję kolagenu, który odpowiada za właściwe napięcie i jędrność skóry.