LIBRUS Rodzina – aplikacja mobilna dla rodziców i uczniów

Librus rodzina to szybki wgląd do informacji na temat twojego dziecka w szkole. Funkcjonalności są dostępne w ramach Librus rodzina aplikacja mobilna.

librus portal rodzina


Podziel się na


Librus rodzina to dostęp do najważniejszych informacji na temat twojego dziecka w szkole. Librus rodzina aplikacja jest dostępna także na urządzeniach mobilnych co ułatwia korzystanie ze wszystkich jej funkcjonalności. Jak założyć Librus rodzina? Jakie są zalety tego rozwiazania? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście.

Librus portal rodzina – aplikacja dla rodziców i uczniów

Librus portal rodzina i librus rodzina aplikacja służy dzieciom uczęszczającym do szkoły oraz, być może przede wszystkim, ich rodzicom. Oferuje dostęp do wszelkich najważniejszych informacji na temat, przede wszystkim, postępów w nauce pociechy – pełni tym samym funkcję e-dziennika. Rodzice mają więc wgląd do wszystkich informacji na temat dziecka natychmiast – bez konieczności czekania na wywiadówkę czy rozmowę z nauczycielem.

Co istotne istnieje nie tylko portal internetowy, ale także Librus rodzina aplikacja mobilna, dzięki której dostęp do wszystkich danych jest jeszcze szybszy i wygodniejszy – za pomocą smartfona.

Librus rodzina – funkcje i zalety

W Librus rodzina zamieszczane są informacje na temat:

 • ocen dziecka – z adnotacją czego dotyczy dana ocena oraz datą jej otrzymania,
 • obecności bądź nieobecności w szkole, a także spóźnień,
 • uwag czy pochwał dotyczących zachowania,
 • ogłoszeń i innych ważnych informacji,
 • zadań domowych i sprawdzianów.

Rodzic ma także dostęp do planu lekcji, kalendarza, może również korespondować z nauczycielami. Dzięki wszystkim tym funkcjom Librus portal rodzina, rodzic jest w stanie na bieżąco monitorować jak radzi sobie w szkole jego pociecha, a także od razu reagować na ewentualne sygnały alarmowe.

librus aplikacja rodzinna

Librus rodzina aplikacja mobilna – jak założyć?

Librus rodzina aplikacja to alternatywna metoda logowania się do portalu. Można oczywiście zrobić to w sposób standardowy i wejść za pomocą przeglądarki, jednak korzystanie z aplikacji mobilnej zainstalowanej na telefonie może okazać się szybsze i wygodniejsze dla wielu rodziców.

Na początku należy oczywiście założyć konto na Librus portal rodzina . Aby to zrobić wchodzimy na stronę główną, a następnie klikamy niebieski przycisk „Rozpocznij” znajdujący się w prawym dolnym rogu strony. Zacznie się prosty proces rejestracji, przy czym uwaga – login i hasło, które otrzymałaś w szkole będą potrzebne dopiero na kolejnym etapie, aby powiązać konto Librus rodzina z kontem w dzienniku elektronicznym Librus Synergia.

Każdy kolejny etap zakładania konta jest bardzo dobrze opisany na oficjalnej stronie Librus – w razie wątpliwości wskazówek szukać możesz więc tutaj.

Jeśli wszystko przebiegło sprawnie, możesz teraz na swój smartfon ściągnąć aplikację. Librus rodzina aplikacja mobilna znajduje się zarówno w:

 • Google Play,
 • App Store,

możesz więc jej używać zarówno jeśli masz telefon korzystający z systemu:

 • Android,
 • IPhone’a.

Po ściągnięciu zaloguj się i gotowe – masz dostęp do wszystkich ważnych informacji na temat szkoły twojego dziecka na wyciągnięcie ręki!

Librus rodzina aplikacja w wersji bezpłatnej i płatnej

W podstawowej wersji Librus rodzina aplikacja jest bezpłatna dla wszystkich. Jeśli jednak chcemy mieć dostęp do rozszerzonych możliwości, warto rozważyć wykupienie dodatków, za które opłata jest naliczana za cały rok szkolny. Dodatkowo płatne opcje to:

 • e-usprawiedliwienia,
 • wiadomości,
 • pobieranie plików załączonych przez nauczyciela,
 • natychmiastowe powiadomienia (w wersji darmowej aktualizacje dokonują się co trzy godziny).