Rihanna ma córkę czy syna? Sprawdzamy!

Jakie dzieci Rihanna ma – syna czy córkę? Ile dzieci planuje Gwiazda? Sprawdźmy!

ile dzieci ma rihanna


Podziel się na


Rihanna, ikona popkultury i utalentowana artystka, budzi ogromne zainteresowanie swoim życiem prywatnym. Amerykański portal People.com, powołując się na informatorów blisko związanych z piosenkarką i jej partnerem A$AP Rockym podał, że Rihanna urodziła drugie dziecko. Według źródła niemowlę przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles. Czy wokalistka Rihanna ma syna czy córkę?

Rihanna ma córkę czy syna? Fakty i doniesienia mediów

Rihanna, znana również jako Robyn Rihanna Fenty lub RiRi, to jedna z najbardziej wpływowych i cenionych postaci w przemyśle muzycznym i modowym. Rihanna i ojciec jej dzieci A$AP Rocky zaczęli się oficjalnie spotykać latem 2020 roku.Już dwa lata później zostali rodzicami pierwszego dziecka.

Wokalistka Rihanna ma córkę czy syna?

To nie było łatwe do ustalenia przez media. Ich pierwszy syn RZA Athelston Mayers, nazwany na cześć wokalisty zespołu Wu-Tang Clan Roberta Fitzgeralda Diggsa, przyszedł na świat 13 maja 2022 roku.

Gwiazdy chronią swoją prywatność i rzadko udostępniają w mediach prywatne informacje na temat swojej rodziny. Imię pierwszego dziecka Rihanny pozostawało nieznane przez niemal rok od jego urodzenia. A pierwsze zdjęcie chłopca zostało opublikowane przez rodziców dopiero siedem miesięcy po jego narodzinach. Dziś, dzięki publikowanym przez Rihannę sesjom zdjęciowym, wiemy jednak, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy, odziedziczył też talent muzyczny po rodzicach, co widać na nagraniach zamieszczonych przez Rihannę na TikToku. Fani RiRi oszaleli na punkcie małego RZA.

A co z drugim dzieckiem gwiazdy? Czy Rihanna ma syna czy córkę z drugiej ciąży?

czy wokalistka rihanna ma syna czy córkę

Rihanna urodziła drugie dziecko! Wokalistka Rihanna ma córkę czy syna?

Pierwsze doniesienia na temat drugiej ciąży Rihanny pojawiły po jej występie na tegorocznym finale Super Bowl. Uwagę mediów i fanów przykuł odstający brzuszek artystki. Po występie rzecznik prasowy wokalistki potwierdził, że Rihanna jest w ciąży. Nie zdradził jednak, kto miesza w brzuszku. Wokalistka Rihanna ma syna czy córkę – tego fani mogli się do tej pory jedynie domyślać. Dzień porodu utrzymywany był w wielkiej tajemnicy. Według portalu People.com dziecko Rihanny przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles.

Pora na odpowiedź, na którą wszyscy czekają:

Czy Rihanna ma syna czy córkę?

Choć para nie potwierdziła oficjalnie płci drugiego dziecka, amerykańskie media donoszą, że jest to chłopiec. Według informacji upublicznionych przez portal People.com imię dziecka, podobnie jak imię brata, zaczyna się na literę „R”.

Rihanna i A$AP Rocky – jacy są jako rodzice?

Po pierwszym porodzie gwiazda udzieliła wywiadu dla brytyjskiego Vouge’a. W rozmowie Rihanna opowiedziała o pierwszych dniach z dzieckiem. Podobno pojawienie się syna całkowicie ją odmieniło i wzmocniło związek z A$AP Rockym:

Zasadniczo z jednej osoby stały się dwie. Wchodzicie do szpitala jako para i wychodzicie jako trzyosobowa rodzina. To szalone. I o mój Boże, te pierwsze dni są szalone. Nie śpisz. W ogóle. Nawet gdybyś chciał. Wróciliśmy do domu, doświadczyliśmy zmiany, na którą nie byliśmy przygotowani, nie mieliśmy nikogo. Byliśmy tylko my jako rodzice i nasze dziecko. Byliśmy jak zombie.

Zapytana, czy chce mieć więcej dzieci, odpowiedziała, że jest gotowa na wszystko, ale jej życzeniem jest mieć więcej dzieci – nie ważne, jakiej byłby płci. Już wtedy piosenkarka była w ciąży. Sam partner Rihanny, który nazywa ją „miłością swojego życia” również od dawna mówił, że marzy o założeniu rodziny:

Będę niesamowitym tatą

Gwiazda przyznaje, że taki właśnie jest A$AP Rocky. Teraz już wiemy, czy wokalistka Rihanna ma syna czy córkę, ciekawi jesteśmy jednak, czy wkrótce pojawią się kolejne pociechy pary– piosenkarka wyznała w wywiadzie, że chciałaby mieć nawet trójkę lub czwórkę dzieci.

Zdjęcia w artykule pochodzą z banku zdjęć i nie przedstawiają dzieci Rihanny.