Hailey Bieber. Ciąża?

Czy Hailey Bieber jest w ciąży i para wkrótce doczeka się swojego pierwszego potomka? Pytanie wybrzmiało jeszcze głośniej za sprawą samego partnera modelki.

czy hailey bieber jest w ciąży


Podziel się na


Żona Justina Biebera często bywa obiektem zainteresowania mediów, który to rozgłos wielokrotnie sama podsyca. W przypadku Hailey Bieber ciąża – jak na razie rzekoma – to więc kolejny powód do plotek na temat partnerki kanadyjskiego piosenkarza. Czy Hailey Bieber jest w ciąży i para wkrótce doczeka się swojego pierwszego potomka? 

Hailey Bieber – ciąża?

Justin i Hailey Bieber to jedna z najbardziej znanych par w show-biznesie. Ich związek od lat budzi ogromne emocje i zainteresowanie mediów. Na drodze do szczęścia tych dwoje nie obyło się bez wzlotów i upadków, ale ostatecznie para stanęła na ślubnym kobiercu i – co ciekawe – zakochani zdecydowali się nawet na zorganizowanie dwóch uroczystości ślubnych. Pierwszy ślub odbył się bez udziału – a nawet bez wiedzy – mediów w 2018 roku w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Drugi, tym razem kościelny, miał miejsce rok później w Karolinie Południowej i poprzedzał huczną uroczystość – teraz już głośną i szeroko komentowaną w mediach.

Od kiedy Justin i Hailey zostali małżeństwem, nie cichną plotki na temat ich życia rodzinnego, a konkretnie tego, czy i kiedy Bieberowie zdecydują się na powiększenie rodziny. Jak kiedyś przyznała sama Hailey Bieber ciąża to coś, czego bardzo się obawia właśnie z uwagi na zainteresowanie mediów. O ile jest w stanie znosić plotki na temat swój i swojego męża, o tyle boi się, że plotki na temat jej dziecka będą dla niej  zbyt trudne do zniesienia.

Jednocześnie jednak wyznała, że bardzo pragnie zostać matką, czym po raz kolejny dała mediom powód do spekulacji. Także sam Bieber w jednym z wywiadów wspominał, że chciałby mieć gromadkę pociech, jednocześnie podkreślając, że o ostatecznej liczbie potomstwa będzie decydować jego żona.

Czy Hailey Bieber jest w ciąży – 2023?

Spekulacje na temat Hailey Bieber i ciąży pojawiły się po raz kolejny w marcu bieżącego roku. Powód do plotek dała tym razem jedna z użytkowniczek TikToka, publikując w sieci sugestywny materiał. Przekonuje w nim, że ma dowody na to, iż Bieberowie spodziewają się dziecka, a informacja ta pochodzi z pewnego i sprawdzonego źródła. Trudno się dziwić, że po takiej deklaracji fani zaczęli nieco uważniej obserwować swoją idolkę i przyglądać się jej zdjęciom coraz dokładniej. Potwierdzenia ciąży upatrywano w:

  • różowym odcieniu szminki (do tej pory Bieber nie stawiała na taki kolor),
  • podpisach pod zdjęciami („Najlepsze lato w życiu””)
  • czy sugestywnych napisach na bluzie jej partnera (przypinka z napisem „Team Girl”).
Hailey Bieber jest w ciąży

W ostatnim czasie pytanie o to, czy Hailey Bieber jest w ciąży wybrzmiało jeszcze głośniej, a to za sprawą samego partnera modelki. Otóż fotoreporterzy przyłapali Biebera w momencie, kiedy otwarcie komentował ciążę swojej żony wśród znajomych. Co więcej – komentarz ten nagrali i chętnie podzielili się nim w mediach. Na filmie widać Hailey i Justina Biebera wraz z grupą znajomych i słychać wyraźnie, jak wokalista przyznaje swojej żonie: „Wiem, że jesteś w ciąży, ale…”. Filmik szybko stał się viralem i podbija sieć, zbierając zarówno gratulacje od fanów, jak i nieprzychylne komentarze w stronę wścibskich paparazzi.

Hailey Bieber ciąża? 2023 rok

Jak na razie sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tej informacji, ale – zdaniem wielu fanów modelki – coś musi być na rzeczy. Spostrzegawczy obserwatorzy doszukali się u Bieber nieco zaokrąglonych kształtów, a także przypisują jej charakterystyczne dla ciężarnych gesty – mowa o tym, w jaki sposób partnerka Justina trzyma się za brzuch. Warto jednak podkreślić, że podobne sygnały trudno traktować w kategorii dowodów na ciążę, a spekulowanie na temat powiększenia rodziny nigdy nie jest dobrym pomysłem. To sama para powinna zdecydować o momencie i sposobie ogłoszenia informacji o ciąży, a jeśli ma takie życzenie – o zachowaniu tej informacji w tajemnicy jak najdłużej.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony samych zainteresowanych, a póki co uszanować ich brak komentarza w tej sprawie. Jednocześnie warto zauważyć, że w przypadku Hailey Bieber ciąża – na razie domniemana – nie byłaby przecież niczym dziwnym ani niespodziewanym. Modelka w bieżącym roku skończy 26 lat, a jej małżonek już w nadchodzącym będzie świętował 30-tkę. Biorąc po uwagę, że od pięciu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, powiększenie rodziny to co najwyżej powód do radości i serdecznych gratulacji.